Katedry

 

Dyrektor Instytutu    

Prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka p.313,

tel. (12) 662-66-23;  bozena.muchacka@wp.pl

 

Zastępca Dyrektora Instytutu

Dr hab. Iwona Czaja-Chudyba prof. UP p.314,

tel. (12) 662-66-25;  iczaja@op.pl

 

Zastępca Dyrektora Instytutu

Dr Magdalena Grochowalska p.314,

tel. (12) 662-66-25;  mgrochowalska@poczta.onet.pl

 

KATEDRA PEDAGOGIKI PRZEDSZKOLNEJ

Kierownik Katedry

Prof. zw. dr hab. Bożena Muchacka p.313,

tel. (12) 662-66-23;   bozena.muchacka@wp.pl

 

Dr hab. Michał Głażewski prof. UP p.308,

tel. (12) 662-66-18;  mglazewski@up.krakow.pl

 

Dr hab. Iveta Kovalcikova, prof UP p. 308,

tel. (12) 662-66-18

 

Prof. zw. dr hab. Milan Portik  p.308,

tel. (12) 662-66-18;

 

Dr Magdalena Grochowalska p.307,

tel. (12) 662-66-17;  mgrochowalska@poczta.onet.pl

 

Dr Barbara Kurowska p.307,

tel. (12) 662-66-17; bkurowska@poczta.onet.pl

 

Dr Aleksandra Litawa  p.309,

tel. (12) 662-66-19;   alitawa@wp.pl

 

Dr Kinga Orzeł-Dereń p.308,

tel. (12) 662-66-18; kinga.orzel@gmail.com

 

Dr Jolanta Sajdera  p.307,

tel. (12) 662-66-17; jolasaj@gmail.com

 

Dr Lucyna Smółka p.309,

tel. (12) 662-66-19; smolkal@wp.pl

 

Mgr Urszula Dworska-Kaczmarczyk p.309,

tel. (12) 662-66-19; urszuladworska@gmail.com

 

Mgr Aneta Wojnarowska p.307,

tel. (12) 662-66-17; wojnarowska.aneta@gmail.com

 

KATEDRA PEDAGOGIKI WCZESNOSZKOLNEJ

Kierownik Katedry

dr hab. Iwona Czaja-Chudyba prof. UP  p.314,

tel. (12) 662-66-25;   iczaja@op.pl

 

Dr hab. Olena Bykovska prof. UP p.308,

tel. (12) 662-6-618;

 

Dr Celestyna Grzywniak p.310,

tel. (12) 662-66-20; gcel@poczta.onet.pl

 

Dr Bożena Pawlak p.310;

tel. (12) 662-66-20;   bozena_pawlak@op.pl

 

Dr Beata Sufa  p.312,

tel. (12) 662-66-22;   beatasufa@interia.eu;

 

Dr Anna Szkolak-Stępień  p.311,

tel. (12) 662-66-22;   aszkolak@up.krakow.pl

 

Dr Jovita Vaškevič-Buś p.311,

tel. (12) 662-66-22;   jovita.vaskevic@gmail.com

 

Dr Ewa Żmijewska p.310,

tel. (12) 662-66-20;   zmijewska.ewa@gmail.com

 

Mgr Agnieszka Kosek p. 312,

te. (12) 662-66-22; agnieszka.kajdas.kosek@gmail.com

 

Mgr Monika Kowalska  p. 312,

tel. (12) 662-66-22;  monikaglan@gmail.com

 

Mgr Katarzyna Myśliwiec p.312,

tel. (12) 662-66-22;   katarzynamysliwiec7@gmail.com

 

KATEDRA PODSTAW EDUKACJI I METODYKI PRACY Z DZIEĆMI

Kierownik Katedry

dr hab. Krzysztof Kraszewski prof. UP    p.202

tel. (12) 662-66-14;  kraszewski29@gmail.com

 

Dr Jolanta Machowska-Goc p.318,

tel. (12) 662-66-28;

 

Dr Barbara Nawolska  p.318,

tel. (12) 662-66-28;  bnawol@vp.pl

 

Dr Ingrid Paśko p.316,

tel. (12) 662-66-26; ingrid.pasko@gmail.com

 

dr Katarzyna Slany p.316,

tel. (12) 662-66-26;   k.slany@interia.pl

 

Dr Anna Zadęcka-Cekiera p.318,

tel. (12) 662-66-28;  azadecka@op.pl

 

Dr Joanna Żądło-Treder p.318,

tel. (12) 662-66-28; joannazadlo@poczta.onet.pl

 

KATEDRA EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Kierownik Katedry

dr hab. Kinga Łapot-Dzierwa prof. UP p.319,

tel. (12) 662-66-29; kdzierwa@up.krakow.pl

 

Dr Robert Małoszowski p.319,

tel. (12) 662-66-29;  rmaloszowski@interia.pl

 

Mgr Kamil Baś  p.319,

tel. (12) 662-66-29; kamilbas@interia.pl

 

KATEDRA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH I ARTYSTYCZNYCH

Kierownik Katedry

Prof. dr hab. Teresa Żebrowska  p.322,

tel. (12) 662-66-30; terezebrowska@wp.pl

 

Prof. zw. dr hab. Adam Korzeniowski p.207,

tel. (12) 662-66-15; adamkorz@wp.pl

 

Mgr Andrzej Cebulak p.207,

tel. (12) 662-66-15; andrzejcebulak@interia.pl

 

Mgr Monika Deja  p.322,

tel. (12) 662-66-30; mdeja_up@interia.pl

 

Mgr Joanna Szczyrba-Poroszewska  p.207,

tel. (12) 662-66-15;  joanna.szczyrba.up@gmail.com

 

Mgr Małgorzata Tęczyńska-Kęska p.207,

tel.(12) 662-66-15; teczynska.keska@gmail.com

 

Mgr Monika Waligóra p.207,

tel. (12) 662-66-15;  monika_ww@onet.eu

 

KATEDRA HISTORII OŚWIATY I WYCHOWANIA

Kierownik Katedry

Dr hab. Katarzyna Dormus, prof. UP p. 1,2 (parter),

tel. (12) 662-62-40, (12) 662-62-41; kdormus@op.pl

 

Dr Jan Ryś p. 1,2 (parter),

tel. (12) 662-62-40, (12) 662-62-41; jrys@up.krakow.pl

 

Dr Ryszard Ślęczka   p. 1,2 (parter),

tel. (12) 662-62-40, (12) 662-62-41;  ryslen@up.krakow.pl

 

Dr Justyna Wojniak p. 1,2 (parter),

tel. (12) 662-62-40, (12) 662-62-41; justynawojniak@gmail.com

 

Dr Anna Włoch p. 1,2 (parter),

tel. (12) 662-62-40, (12) 662-62-41;  am.wloch@gmail.com