Tablica ogłoszeń

OTE Kangur poszukuje nauczyciela klas 1-3, nauczycieli przedszkolnych, oraz nauczycieli wspomagających z kierunkowym wykształceniem

„Nawiążemy kontakt z osobami otwartymi, wesołymi, twórczymi, chętnymi do pracy w młodym dokształcającym się zespole oraz do częstego przebywania z dziećmi na świeżym powietrzu.

Osoby chętne do współpracy prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@kangur.edu.pl.
W tytule maila proszę wpisać stanowisko na jakie składana jest aplikacja.

Kangurowa Szkoła Podstawowa działa od 3 lat, usytuowana jest przy ul. Podgórki Tynieckie, bezpośrednio w pobliżu tynieckiego lasu, z którego regularnie korzystamy przez cały rok. W szkole wdrażamy zasady pedagogiki twórczości, pracę metodą projektu, ocenianie kształtujące, pracujemy na bliskim kontakcie z uczniem i rodzicem. Wciąż się dokształcamy, jesteśmy zespołem twórczym i otwartym, bardzo zaangażowanym w naszą pracę.

Kangurowe Przedszkola działają już od 13 lat w oparciu o zasady psychologii i pedagogiki twórczości, zespół intensywnie się kształci, pracujemy regularnie metodą projektów badawczych, MDS i MRR, dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, stawiamy na ruch, cenimy nauczycieli pracujących w bliskim kontakcie z dzieckiem i rodzicami.”

Małopolski Niepubliczny Ośrodek
Doskonalenia Nauczycieli
GRUPA OTE KANGUR
ul. Dietla 93 oficyna, 31-031 Kraków
12 421 49 56, 12 429 59 74, 509 758 480
www.kangur.edu.pl mnodn@kangur.edu.pl