Konferencja GIS dziś coraz bliżej

Szanowni Państwo,

Przypominamy o trwającej rejestracji na konferencję GIS dziś, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2014 w Instytucie Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 września 2014.

Pragniemy, aby to spotkanie było okazją do wielonurtowej dyskusji na temat historii, współczesnego rozwoju i prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu Systemów Informacji Geograficznej, baz danych przestrzennych i sposobów ich pozyskania/tworzenia, dlatego zapraszamy osoby zarówno zajmujące się technologią GIS na co dzień, jak i pragnące rozpocząć z nią przygodę – pracowników naukowych, studentów i doktorantów geografii, ochrony środowiska i nauk pokrewnych, pracowników firm GIS i administracji.

W czasie konferencji odbędą się: sesja plenarna, sesje tematyczne oraz sesja posterowa.

Na stronie www.opengis.up.krakow.pl znajdą Państwo odnośniki do formularzy zgłoszeniowych, terminarza i kosztorysu, a także informacje o publikacji i przykładowe prezentacje z poprzedniej edycji konferencji.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy,

Komitet Organizacyjny konferencji GIS DZIŚ.

Create by Piotr Kozyra
WordPress theme: Kippis 1.15