Rejestracja przedłużona do końca września

Szanowni Państwo,

Dziękujemy wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Swoją obecność na Konferencji „Darmowe dane i open source w badaniach środowiska” zadeklarowało już kilkadziesiąt osób, w tym: studenci, pracownicy naukowi, pracownicy administracji samorządowej, nauczyciele oraz przedstawiciele innych zawodów związani z szeroko pojętym „GISem”.

Uwaga!

Dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie zgłosili uczestnictwa w Konferencji mamy bardzo dobrą wiadomość !

W związku z rosnącym zainteresowaniem Konferencją w ostatnich dniach zarówno ze strony studentów, jak również stowarzyszeń oraz firm, zdecydowaliśmy się przedłużyć termin rejestracji uczestników do dnia 10 października br.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania wypełnionych kart zgłoszeniowych (można je pobrać tutaj) na adres mailowy: konferencjaskngup@gmail.com.

W imieniu Organizatorów,

Dariusz Mikołajczyk