Ruszyły przygotowania do konferencji GIS DZIŚ

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż tegoroczna konferencja w zmodyfikowanej formule odbywać się będzie w dniach 17-18 listopada pod hasłem

GIS DZIŚ

Konferencja poświęcona będzie wykorzystaniu narzędzi GIS (Geographic Information Systems) w badaniach środowiska. Celem drugiego już spotkania organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Geografów i Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie będzie prezentacja najnowszych narzędzi geoinformacyjnych oraz dyskusja nad możliwościami ich wykorzystania. Grupą docelową, do której skierowana jest konferencja są młodzi naukowcy (studenci, doktoranci, pracownicy uczelni, dydaktycy, przedstawiciele administracji publicznej i small biznesu), którzy w swoich badaniach wykorzystują najnowsze, innowacyjne narzędzia i technologie. Artykuły powstałe na bazie wygłoszonych referatów publikowane będą w czasopiśmie PRACE SKNGUP.

Uwaga!

Konferencja połączona będzie z krakowskimi obchodami światowego dnia GIS (19 listopada), w tym roku organizowanego przez Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji www.opengis.up.krakow.pl, gdzie sukcesywnie zamieszczane będą kolejne informacje. Uruchomiony zostanie również profil na Facebook’u.

Ważne: adres mailowy konferencji pozostaje bez zmian: konferencjaskngup@gmail.com

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Dariusz Mikołajczyk