Nadesłane notatki o przedstawianym dydaktyku chemii powinny zawierać:

• Imię i Nazwisko
  • Datę urodzenia (w przypadku nieżyjących datę śmierci i miejsce)
  • Medale, odznaczenia, znaczące nagrody
  • Przebieg kształcenia. (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studia, doktorat, habilitacja – gdzie i kiedy. Temat pracy magisterskiej, doktorskiej, habilitacyjnej)
  • Przebieg pracy zawodowej.
  • Osiągnięcia w zakresie dydaktyki chemii
  • Tematyka prowadzonych badań.
  • Tematyka szczególnych zainteresowań z zakresu dydaktyki chemii.
  • Ogólna liczba wydanych publikacji i książek.
  • Najważniejsze książki
  • Informacja o innych zainteresowaniach
  • Inne istotne informacje.
  • W miarę możliwości należy dostarczyć fotografię

Dane o formie notatki:

Czcionka 12pkt, TimesNewRoman, całość notatki wraz ze spacjami nie powinna przekraczać 2750 znaków (odpowiada to jeden stronie A4 przy marginesach 2,5 cm oraz 34 wierszach na stronie przy odstępie między wierszami 1,5). Tekst nie justowany. Wcięcie pierwszego wiersza 0,6 cm. Tekst bez dzielenia na sekcje.

Zapytania oraz opracowane notatki prosimy przesyłać na adres:

lub pocztą tradycyjną na adres

Zakład Chemii i Dydaktyki Chemii,
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej